MENU

Dom na wynajem

Dom na wynajem w całości na wyłączność
bądź jako jeden z dwóch niezależnych apartamentów

Dom na wynajem w całości na wyłączność 
bądź jako jeden z dwóch niezależnych apartamentów


ASPEN to luksusowy dom położony w sercu Beskidu Żywieckiego, skąd rozpościera się magiczny widok na górę Żar, jezioro Żywieckie, Jaworzynę oraz Nowy Świat.

Dom z sześcioma sypialniami i siedmioma łazienkami położony jest w cichej okolicy. Szum drzew i odgłos płynącego w dole strumienia pomagają wypocząć i cieszyć się wolno upływającym czasem. Niezwykłą atrakcją są częste odwiedziny saren i jeleni, które przychodzą pod sam dom.

Nasi Goście mogą wynająć cały dom lub jeden z dwóch apartamentów.

Nasi Goście są dla nas jak rodzina. Oddajemy Wam klucze do naszego domu, który tworzyliśmy wspólnym wysiłkiem, wkładając w to całe serce. Każdy element domu został starannie dobrany tak, by stworzyć niepowtarzalne miejsce o bardzo wysokim standardzie, zachwycające nawet najbardziej wymagających gości.

Parter domu został przystosowany dla osób niesprawnych ruchowo (w tym jedna łazienka dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych).

W trosce o udany wypoczynek naszych Gości opracowaliśmy specjalne scenariusze pobytów, takie jak pobyt romantyczny, adventure, familijny itp. Nasi goście otrzymują kontakty do sprawdzonych przez nas miejsc: od stadniny koni, basenów, wypożyczalni rowerków wodnych i łódek, przez szkołę szybowcową i paralotniarstwa, skończywszy na opisach ciekawych tras rowerowych, szlaków wędrownych oraz miejsc, z których można podziwiać najlepsze zachody słońca. Podpowiemy, gdzie kupić lokalne niszowe wyroby, takie jak wędliny, białe sery, lokalne piwa itp. 

Naszym Gościom oferujemy również na miejscu profesjonalne masaże oraz zabiegi relaksacyjne, które pozwolą się odprężyć i poprawią samopoczucie.

Każdy pokój posiada własną łazienkę dopracowaną w najdrobniejszym szczególe oddającą charakter sypialni. W czterech z siedmiu łazienek znajdują się dwuosobowe prysznice, w łazience ogólnodostępnej wanna.

Nasi Goście otrzymują:

  • dom do wyłącznej dyspozycji (wraz z ogrodem i miejscem do biesiadowania) bądź jeden z dwóch apartamentów z oddzielnym wejściem każdy,
  • luksusową pościel, ręczniki, zestaw kosmetyków,
  • na życzenie kosze: rozmaitości, imprezowy, dziecięcy, exclusive.

Zarówno dom w całości, jak i każdy z apartamentów, ma w pełni wyposażoną kuchnię ze zlewozmywakiem, lodówką, płytą indukcyjną, zmywarką oraz piekarnikiem z funkcją grilla, zestaw naczyń, sztućce itp. 

STREFA WELLNESS

Naszym Gościom na miejscu oferujemy również  profesjonalne masaże oraz zabiegi relaksacyjne, które pozwolą się odprężyć i poprawią samopoczucie. Zabiegi relaksacyjne i pielęgnacyjne wykonywane są w oparciu o wieloletnie doświadczenia i wysokie umiejętności. Oferujemy masaże relaksacyjne twarzy, częściowe oraz całego ciała, peelingi, zabiegi antystresowe oraz pielęgnacyjne: manicure i pedicure 

Zabiegi Wellness - cennik do pobrania

APARTAMENT    I

z tarasem z widokiem na góry i jezioro (piętro)

dwa poziomy
przeszklony salon
36-metrowy taras
kominek

Więcej

APARTAMENT    II

z widokiem na góry (parter)

salon z widokiem na góry
sauna
BBQ
bez progów i schodów

Więcej