MENU

Apartament    II

z widokiem na góry (parter)

APARTAMENT NA PARTERZE (z widokiem na Górę Żar) został stworzony z myślą o wygodzie również dla osób mających problem z poruszaniem się. Na parterze znajduje się sypialnia z łazienką przystosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych. Apartament posiada niezależny salon z kuchnią i jadalnią, z którego przez duże okna rozpościera się widok na górę Żar i ogród.

Apartament na parterze to 3 sypialnie z własnymi łazienkami, salon z rozkładanymi sofami i w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, w którym znajduje się lodówka, płyta indukcyjna, mikrofalówka z funkcją piekarnika, zmywarka do naczyń, ekspres do kawy, czajnik, toster i komplet naczyń, garnków i sztućców. W apartamencie komfortowo może wypoczywać 8 - 10 osób. Jedna łazienka została w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo. Pokoje są wyposażone w luksusową pościel, ręczniki i suszarki do włosów.

Skandynavia salon
Skandynavia łazienka

Skandynavia (pokój ):
salon z możliwością spania dla 4 osób (dwie wygodne rozkładane sofy), posiada w pełni wyposażoną kuchnię, stół jadalny i telewizor z telewizją satelitarną (programy polskie i obcojęzyczne). Skandynavia posiada również własną niezależną łazienkę z dwuosobowym prysznicem i deszczownicą.

ZEN sypialnia
ZEN łazienka

Zen(pokój ):
pokój dwuosobowy z własną łazienką (prysznic dwuosobowy i deszczownica).

Kraina śniegu sypialnia
Kraina śniegu łazienka

Kraina śniegu (pokój ): 
pokój dwuosobowy z własną łazienką dostosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych (prysznic i deszczownica).

Ranczo sypialnia
Ranczo łazienka

Ranczo (pokój ):
sypialnia dwuosobowa z własną łazienką (prysznic dwuosobowy i deszczownica) + mini sauna na podczerwień.