MENU

DomY na wynajem

ASPEN Deluxe Residence: dom na wynajem w całości na wyłączność
bądź jako jeden z dwóch niezależnych apartamentów

ASPEN cottage: nowy dom ukończone w 2023 roku na wynajem w całości.

Dwa domy na wynajem:
ASPEN Deluxe Residence
w całości na wyłączność 
bądź jako jeden z dwóch niezależnych apartamentów
ASPEN cottage w całości na wyłączność


ASPEN to kompleks dwóch luksusowych domów położonych w sercu Beskidu Żywieckiego, skąd rozpościera się magiczny widok na górę Żar, jezioro Międzybrodzkie, Jaworzynę oraz Nowy Świat.

ASPEN Deluxe Residence: dom z sześcioma sypialniami i siedmioma łazienkami położony jest w cichej okolicy. Szum drzew i odgłos płynącego w dole strumienia pomagają wypocząć i cieszyć się wolno upływającym czasem. Niezwykłą atrakcją są częste odwiedziny saren i jeleni, które przychodzą pod sam dom.

Nasi Goście mogą wynająć cały dom lub jeden z dwóch apartamentów.

Nasi Goście są dla nas jak rodzina. Oddajemy Wam klucze do naszego domu, który tworzyliśmy wspólnym wysiłkiem, wkładając w to całe serce. Każdy element domu został starannie dobrany tak, by stworzyć niepowtarzalne miejsce o bardzo wysokim standardzie, zachwycające nawet najbardziej wymagających gości.

Parter domu został przystosowany dla osób niesprawnych ruchowo (w tym jedna łazienka dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych).
Każdy pokój posiada własną łazienkę dopracowaną w najdrobniejszym szczególe oddającą charakter sypialni. W czterech z siedmiu łazienek znajdują się dwuosobowe prysznice, w łazience ogólnodostępnej wanna.

ASPEN cottage to nowy dom ukończony w 2023 przy wsparciu środków unijnych. Jego wyjątkowość polega na magicznych widokach oraz wannach wolnostojących z widokiem na góry, w które wyposażone są dwie z trzech sypialni.

Dom składa się z trzech sypialni (3+3+2), dwóch nowoczesnych łazienek, dużego salonu z kuchnią, wyspą kuchenną i stołem.

Nasi Goście otrzymują:

domy do wyłącznej dyspozycji (wraz z ogrodem i miejscem do biesiadowania) bądź jeden z dwóch apartamentów (ASPEN Deluxe Residence) z oddzielnym wejściem każdy,

luksusową pościel, ręczniki, zestaw kosmetyków,

balię opalaną drewnem z widokiem na góry i jezioro,

Zarówno dom w całości, każdy z apartamentów oraz ASPEN cottage mają w pełni wyposażone kuchnię ze zlewozmywakiem, lodówką, płytą indukcyjną, zmywarką oraz mikrofalą z funkcją grilla lub piekarnikiem, zestaw naczyń, sztućce, ekspres do kawy itp. 

W trosce o udany wypoczynek naszych Gości opracowaliśmy specjalne scenariusze pobytów, takie jak pobyt romantyczny, adventure, familijny itp. Nasi goście otrzymują kontakty do sprawdzonych przez nas miejsc: od stadniny koni, basenów, wypożyczalni rowerów elektrycznych, rowerków wodnych i łódek, przez szkołę szybowcową i paralotniarstwa, skończywszy na opisach ciekawych tras rowerowych, szlaków wędrownych oraz miejsc, z których można podziwiać najlepsze zachody słońca. Podpowiemy, gdzie kupić lokalne niszowe wyroby, takie jak wędliny, białe sery, lokalne piwa itp. 

Domy nie posiadają stałej obsługi. 

Zwierzęta nie są akceptowane.

Na ternie całego domu obowiązuje zakaz palenia oraz cisza nocna po godzinie 22. W przypadku wynajmu domu w całości cisza nocna obowiązuje na zewnątrz budynku.

APARTAMENT    I

z tarasem z widokiem na góry i jezioro (piętro)

dwa poziomy
przeszklony salon
36-metrowy taras
kominek

Więcej

APARTAMENT    II

z widokiem na góry (parter)

salon z widokiem na góry
sauna
BBQ
bez progów i schodów

Więcej

ASPEN cottage

:: NOWY BUDYNEK ::