MENU

Dom na wynajem

Dom na wynajem w całości na wyłączność
bądź jako jeden z dwóch niezależnych apartamentów

Dom na wynajem w całości na wyłączność 
bądź jako jeden z dwóch niezależnych apartamentów


ASPEN to luksusowy dom położony w sercu Beskidu Żywieckiego, skąd rozpościera się magiczny widok na górę Żar, jezioro Żywieckie, Jaworzynę oraz Nowy Świat.

Dom z sześcioma sypialniami i siedmioma łazienkami położony jest w cichej okolicy. Szum drzew i odgłos płynącego w dole strumienia pomagają wypocząć i cieszyć się wolno upływającym czasem. Niezwykłą atrakcją są częste odwiedziny saren i jeleni, które przychodzą pod sam dom.

Nasi Goście mogą wynająć cały dom lub jeden z dwóch apartamentów.

Nasi Goście są dla nas jak rodzina. Oddajemy Wam klucze do naszego domu, który tworzyliśmy wspólnym wysiłkiem, wkładając w to całe serce. Każdy element domu został starannie dobrany tak, by stworzyć niepowtarzalne miejsce o bardzo wysokim standardzie, zachwycające nawet najbardziej wymagających gości.

Parter domu został przystosowany dla osób niesprawnych ruchowo (w tym jedna łazienka dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych).

W trosce o udany wypoczynek naszych Gości opracowaliśmy specjalne scenariusze pobytów, takie jak pobyt romantyczny, adventure, familijny itp. Nasi goście otrzymują kontakty do sprawdzonych przez nas miejsc: od stadniny koni, basenów, wypożyczalni rowerków wodnych i łódek, przez szkołę szybowcową i paralotniarstwa, skończywszy na opisach ciekawych tras rowerowych, szlaków wędrownych oraz miejsc, z których można podziwiać najlepsze zachody słońca. Podpowiemy, gdzie kupić lokalne niszowe wyroby, takie jak wędliny, białe sery, lokalne piwa itp. Każdy pokój posiada własną łazienkę dopracowaną w najdrobniejszym szczególe oddającą charakter sypialni. W czterech z siedmiu łazienek znajdują się dwuosobowe prysznice, w łazience ogólnodostępnej wanna.

Nasi Goście otrzymują:

  • dom do wyłącznej dyspozycji (wraz z ogrodem i miejscem do biesiadowania) bądź jeden z dwóch apartamentów z oddzielnym wejściem każdy,
  • luksusową pościel, ręczniki, zestaw kosmetyków,

Zarówno dom w całości, jak i każdy z apartamentów, ma w pełni wyposażoną kuchnię ze zlewozmywakiem, lodówką, płytą indukcyjną, zmywarką oraz piekarnikiem z funkcją grilla, zestaw naczyń, sztućce itp. 

Dom nie posiada stałej obsługi. 

Zwierzęta nie są akceptowane.

Na ternie całego domu obowiązuje zakaz palenia oraz cisza nocna po godzinie 22. W przypadku wynajmu domu w całości cisza nocna obowiązuje na zewnątrz budynku.

APARTAMENT    I

z tarasem z widokiem na góry i jezioro (piętro)

dwa poziomy
przeszklony salon
36-metrowy taras
kominek

Więcej

APARTAMENT    II

z widokiem na góry (parter)

salon z widokiem na góry
sauna
BBQ
bez progów i schodów

Więcej